Děkujeme za Vaši návštěvu!

Všechny byty v našem projektu 4blok jsou vyprodány, přesto nás váš zájem těší. Více o našich dalších projektech a volných nemovitostech najdete na stránkách www.crestyl.com

Lokalita

Projekt 4Blok – moderní byty v Praze 10

4Blok se nachází v městské části Praha 10, na rozhraní Vinohrad, v žádané čtvrti Vršovice. Projekt je strategicky umístěn v lokalitě s výbornou dopravní dostupností jak do centra, tak i do okrajových částí města. Byty jsou projektovány do stávajícího areálu Tesla Vršovice, který nabízí ideální podmínky pro výstavbu prostorných bytů splňujících všechny standardy moderního bydlení včetně velkorysého vnitrobloku se soukromou zahradou. Byty rezidence 4Blok v Praze 10 jsou ideální pro všechny, kdo hledají dopravně snadno dostupné bydlení v blízkosti centra. Prakticky přímo u domu se nachází zastávka autobusu a tramvaje Koh-I-Noor, osobním automobilem lze za necelých pět minut dojet na Jižní spojku.

Lokalita Vršovic v současné době prochází výraznou obnovou, jejímž výsledkem bude zelenější prostředí se zcela novými pěšími zónami a atmosférou pařížských bulvárů. Nedaleká Moskevská ulice získá nové chodníky, bezpečnější přechody i speciální pruhy pro cyklisty, na rekonstrukci se připravuje i ulice Vršovická, která by měla být v budoucnu lemována alejí po celé délce a doplněna o obchodní parter.

V blízkém okolí se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost - nákupní centrum Eden včetně supermarketu s nepřetržitým provozem, úřady, banky, restaurace i sportoviště. V docházkové vzdálenosti se nachází několik školek, základních i středních škol, a pouhých deset minut jízdy hromadnou dopravou je dostupný areál Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Praha 10 pečuje o své občany a vedle investic do rozvoje infrastruktury a kultivace veřejných prostor pořádá i četné společenské akce, jako jsou slavnosti, farmářské trhy či veřejné kurzy.