Děkujeme za Vaši návštěvu!

Všechny byty v našem projektu 4blok jsou vyprodány, přesto nás váš zájem těší. Více o našich dalších projektech a volných nemovitostech najdete na stránkách www.crestyl.com

Hypotéka

03 Hypotéka crestyl

FINANČNÍ PORADCE

Zvažujete možnosti financování nového bydlení? Využijte možnosti přenechat tyto záležitosti hypotéce Crestyl. Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte ojedinělé spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Hypotéka Crestyl Vám nabídne ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůže Vám s kompletací dokumentů a zajistí veškerou komunikaci s katastrem a příslušnou bankou. Ušetříte si tak nejen čekání na úřadech, ale hlavně peníze, protože získáte nejnižší možné úrokové sazby a speciální slevy: 

·         odhad zdarma

·         nulový poplatek za zpracování

·         nejnižší úroková sazba

·         zajistit si výhodnou úrokovou sazbu již dnes a hypotéku čerpat až po kolaudaci

 

Ing. Matúš Kuchálik, €FA 

Finanční poradce společnosti Partners 

Finanční poradce skupiny Partners, který se zaměřuje na finanční plánování, zejména na osobní investice, pojištění a úvěry. Součástí je komplexní poradenství postavené na analýze individuálních cílů klienta a sestavením jeho finančního plánu. Vše se řídí evropskými standardy. 

Ing. Matúš Kuchálik je držitelem prestižního evropského certifikátu €FA, jenž je symbolem kvality a důvěryhodnosti. Nedílnou součástí tohoto ocenění je průběžné vzdělávání s velkým důrazem na etiku poradců.  

Ing. Matúš Kuchálik, €FA 

Tel.: +420 777 330 118  

Email: matus.kuchalik@partners.cz

Hypotéka